behna
06 مرداد 1401 - 11:57

باید در تراز مقابله با دشمن ظرفیت را توسعه و هوشمندانه عمل کنیم

مشهد ـ فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: امروز در شرایط خوبی قرار داریم هر چند دشمنی‌ها زیاد است و ما هم باید در تراز مقابله با دشمن ظرفیت‌ها را توسعه دهیم و هوشمندانه عمل کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار هاشم غیاثی ظهر پنجشنبه در دوره تولید محتوای «به وقت عمل ۲» اظهار کرد: امروز در بخشهای مختلف، مقتدر هستیم و این به برکت وجود ولی فقیه است و اگر امروز در تبعیت از رهبری به عنوان نایب عام امام عصر (عج) تلاش می‌کنیم تمرین ولایت‌پذیری است که اگر حیات ما در ظهور امام زمان (عج) قرار داشت بگوییم تمرین ولایت‌پذیری کردیم و ولایتمداریم.

خبرنگار مهربخشهایعجعجفرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی بیان کرد: امروز با جنگ روایتها مواجه هستیم که پر حجم است و در جهاد تبیین باید به زوایای مختلف موفقیت‌ها و نقش امامین انقلاب در کسب پیشرفت پرداخت.

ع)روایتهاوی گفت: جنگ روایتها محدود نیست و تا زمانی که حیات بشر است ادامه دارد و مهم است که خود را به روز و حقایق را منتقل کنیم چون دشمن در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی با همه ابزار تلاش می‌کند و سراغ ایمان و معرفت و عزم نوجوانان و جوانان آمده تا شخصیت و روان آنها را تحت تأثیر قرار دهد.

روایتها

منبع: مهر
شناسه خبر: 483454