behna
30 شهریور 1401 - 17:13

هیچ موضوعی نباید موجب تاخیر در اجرای پروژه‌های مسکن آذربایجان شرقی شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اولویت اصلی و اساسی دولت سیزدهم برای رفع نیاز مسکن، بر ضرورت تامین زیرساخت‌های اجرای نهضت ملی مسکن در استان تاکید کرد.

آقای جواد رحمتی در جلسه شورای مسکن استان  گفت: با پیگیری‌ها، جلسات مستمر و هم‌افزایی کلیه دستگاه‌های ذیربط، روند طرح اقدام ملی مسکن در استان شتاب بیشتری باید بگیرد.

اقدام ملی مسکناو افزود: قانون جهش تولید مسکن مربوط به یک ارگان و اداره خاص نبوده بلکه یک وظیفه همگانی است و همه دستگاه‌های اجرایی و اداری باید با تمام ظرفیت برای تسریع در اجرای این قانون اقدام کنند.

او  اظهار کرد: در شهر‌های سراب و آذرشهر که با مشکل تامین زمین مواجه هستیم باید دستگاه‌های مسئول با شتاب بیشتری روند تامین زمین را حل کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی  افزود: مسئولان باید خود را در این مورد دغدغه‌مند بدانند و در این راستا هیچ قصوری از دستگاه‌های مرتبط پذیرفته نیست.

در این جلسه ادارات کل راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و شرکت عمران سهند در مورد آخرین وضعیت اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن گزارش ارائه دادند و همچنین آخرین وضعیت تامین اراضی در شهر‌های استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نهضت ملیباشگاه خبرنگاران جوانآذربایجان شرقیتبریز

شناسه خبر: 750590