behna
25 دی 1401 - 11:03

پخش شن و نمک در معابر پایتخت

در پی بارش برف و باران در پایتخت، شهرداری تهران از پخش شن و نمک توسط ماشین‌های مخصوص در سطح معابر و شریان‌های اصلی با نظارت حوزه خدمات شهری در ۲۲ منطقه تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در پی بارش برف و باران در پایتخت، شهرداری تهران از پخش شن و نمک توسط ماشین‌های مخصوص در سطح معابر و شریان‌های اصلی با نظارت حوزه خدمات شهری در 22 منطقه تهران خبر داد.

علیرضا جعفری؛ مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران در این باره اظهار کرد: 10 هزار نیروی خدمات شهری در 22 منطقه تهران به صورت آماده‌باش هستند تا اقدامات لازم را برای تسریع در تردد خودروها در معابر و بزرگراه‌ها انجام دهند.

وی در این زمینه ادامه داد: تمامی مناطق شمالی شهر تهران از چند روز گذشته در آماده‌باش کامل هستند تا خللی برای عبور و مرور مردم پیش نیاید.

جعفری ادامه داد: تمامی مخازن شن مخصوص شارژ شده‌ و پر هستند. زمانی که مخازن شن مخصوص خالی می‌شود بلافاصله کارگران از محل‌های دپو، کیسه‌های شن مخصوص را می‌آورند و مخازن سطح شهر را دوباره شارژ می‌کنند.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران تأکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده مشکلی در خدمت‌رسانی و مسدود شدن معبری در هنگام بارش برف، با سامانه 137 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 977757