behna
08 آذر 1401 - 21:18

شدت گرفتن فعالیت نیروهای «هاسبارا» اسرائیل در جهت حاشیه سازی برای جام جهانی

بعد از آنکه چند خبرنگار وابسته به رژیم صهیونیستی در تهیه گزارش از قطر ناکام ماندند و با برخورد مردم و گردشگران از کشورهای مختلف روبرو شدند، فعالیت نیروهای سایبری وابسته به موساد درجهت حاشیه سازی برای جام جهانی شدت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،بعد از آنکه چند خبرنگار وابسته به رژیم صهیونیستی در تهیه گزارش از قطر ناکام ماندند و با برخورد مردم و گردشگران از کشورهای مختلف روبرو شدند، فعالیت نیروهای سایبری وابسته به موساد درجهت حاشیه سازی برای جام جهانی شدت گرفته است.

«یوسف حداد» یکی از این افراد است که در شبکه‌های اجتماعی همچون توئیتر و اینستاگرام فعالیت دارد. او از نیروهای هاسباراست و ماموریت او پیشبرد راهبردهای دیپلماسی عمومی رژیم صهیونیستی است.

عطوان: رفتار هواداران عرب و مسلمان در جام جهانی رویاهای اسرائیل را در قراردادهای سازش به باد داد

 

حداد یک تبعه عرب تبار رژیم اشغالگر قدس است که انجمنی به‌نام "عرب‌ها باهم" راه اندازی کرده تا پوششی برای تلاش هایش در جهت عادی سازی روابط میان اعراب و رژیم اشغالگر باشد. 

وی با برخی عناصر ضدانقلاب و وابسته به سرویس‌ جاسوسی سیا همچون «احمد باطبی» نیز مراوداتی داشته داشت.

حداد در روزهای‌گذشته در قطر حضور داشته و‌ ماموریت او مظلو‌نمایی برای صهیونیست‌ها، مجادله با فلسطینی‌ها و حامیان مقاومت در قطر بوده است تا گزارش‌های ناکام مانده خبرنگاران قبلی از سوی این عنصر امنیتی رژیم صهیونیستی تکمیل شود.

او اکنون تلاش دارد در مواجهه با گمانه مقامات قطر مبنی بر «آپارتاید» دانستن رژیم صهیونیستی تولیداتی داشته باشد.

در روزهای گذشته، تصاویری از «رکسانا صابری» نیروی جاسوسی سیا که سال 88 در ایران دستگیر شده بود نیز منتشر شده که از حضور او در نشست خبری سرمربی ایران با هدف حاشیه سازی های سیاسی-امنیتی پرده بر می داشت.

 

جام جهانی فوتبال , رژیم صهیونیستی (اسرائیل) ,

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 889004