behna
30 شهریور 1401 - 20:18

برگزاری جشن شکوفه‌ها با حضور ۳۶ هزار نوآموز

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : جشن شکوفه‌ها با حضور ۳۶ هزار نوآموز کرمانشاهی فردا برگزار خواهد شد.

سلمان محمدی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : امسال به طور رسمی از تاریخ دوم مهرماه مدارس در تمامی مقاطع با حضور ۳۷۰ هزار دانش آموز بازگشایی خواهد شد.

دانش آموزوی افزود: طی امروز چهارشنبه ۳۰ شهریورماه در مراکز پیش دبستانی زنگ غنچه‌ها به صدا در آمد و طبق پیش بینی‌ها امسال پیش دبستانی اول در رده سنی چهار تا پنج سال پذیرای ۶ هزار و ۵۰۰ نوآموز و در پیش دبستانی دوم در رده سنی پنج تا ۶ سال تعداد بیش از ۲۳ هزار نفر حضور پیدا می‌کنند.

پیش دبستانیمدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به برنامه جشن شکوفه‌ها در روز پنجشنبه ۳۱ شهریورماه، تصریح کرد: این مراسم همزمان با سراسر کشور فردا با حضور ۳۶ هزار دانش آموزان پایه اول در تمامی مدارس استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

محمدی به میزان دانش آموزان بدو ورود به مدرسه، خاطر نشان کرد: استان کرمانشاه در آغاز سال تحصیلی پیش رو میزبان ۴۰ هزار دانش آموز پایه اول ابتدایی در مدارس خواهد بود.

وی تاکید کرد: مراسم مهر و مقاومت با حضور نماینده ولی فقیه استان کرمانشاه، استاندار کرمانشاه و رئیس اداره آموزش و پرورش در روز شنبه ۲ مهرماه همزمان با سراسر کشور در یکی از مدارس حاشیه شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد که همزمان این آئین در تمامی مدارس استان کرمانشاه برپا می‌شود .

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانشاهکرمانشاه

شناسه خبر: 750906